Postovani, ima vec jedno 3 meseca kako sam poceo da osecam blagi bol u desnoj preponi. To ne mogu da okarakterisem kao klasicnu bol. Vise kao neku nelagodnost, i neki osecaj blagog trenja ili peckanja i to iskljucivo pri hodanju. Kada mirujem ili sedim, sve je u redu. To cak nije konstantno, desise da par dana ne osetim pa onda par dana osecam i tako u cik cak. Ja sam inace programer i po 10-ak sati dnevno sedim ispred racunara. Pre dva meseca radio sam kompletnu krvnu sliku, kao i pregled urina i sve je bilo u najboljem redu. Posetio sam i urologa, doktor me je pregledao, testise i prepone, kaze da je sa testisima sve u redu, kao i da nema limfnih zlezdi na preponama. Doktor je bio zbunjen i nije znao sta da mi kaze, njegovo misljenje je da nije nista opasno i da je sve produkt mog posla, tj konstantnog sedenja. Ja zaista ne znam sta da mislim, mislim cak da mi se u zadnjih par dana mozda sve to malo i pogorsalo. . . Koje je vase misljenje i sta dalje da uradim? Da li mozda da se obratim ortopedu? Pozdrav i hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 07. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o kongestiji prostate zbog cestog sedenja ali je moguce da se radi i o zapaljenju prostate.
      i pocetna preponska kila moze da da slicne smetnje ali verujem da je moj kolega pregledom prepona
      to iskljucio.
      moj vam je predlog da popijete po jedno pakovanje probiobalance i paraprotex tableta.
      o njima se informisite na www. Calivita-srb. Com
      a mozete se javiti za vise i na moj meil.