Postovani, pre svega, hvala vam puno na brzom odgovoru na moje pitanje od pre par dana. Pitanje je glasilo: postovani, pre nekoliko dana su mi se pojavile crvene tacke po glavicu i na kozici neposredno posle seksa sa devojkom. Glavic me boli na dodir, crven je i veoma je hrapav. Dva dana sam korsitio daktanol kremu, ali nema nikakvih promena. Da li mozete da mi preporucite sta da koristim, a da ne idem kod lekara ili mi je pregled neophodan? Hvala unapred. A vas odgovor: poštovani, najbolje je da se uzme bris. Ako niste u mogucnosti nastavite daktanol i triderm kremu. Mazite naizmenicno. Nabavite paraproteks i probiobalance tab i uzimajte ih redovno. Odnosi sa zastitom. Potrebno je lecenje i partnerke. Danas sam ipak posetio lekara opste prakse, koja mi nije pogledala infekciju vec dala mi je da pijem nedelju dana dovicin kapsule i rekla da nastavim da mazem daktanol i triderm kremu. Problem je u tome sto triderm kreme nema u apotekama, izlgeda da se ne proizvodi vise. Zanima me da li postoji neka alternativa za tu kremu i da li su po vasem misljenju ove kapsule delotvorne? Hvala vam puno jos jednom.

    Odgovoreno: 07. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ako vec niste uzeli bris onda mazite samo daktanol posto kazete da nema triderma.
      dovicin je antibiotik. Njega nemojte uzimati jer je infekcija najverovatnije gljivicna.
      antibiotici pospesuju rast gljivica.
      predlozio sam vam prirodne preparate koji unistavaju gljivice.
      o njma se raspitajte na www. Biobalance. Rs
      www. Neshacv. Com