Od 2006. Godine imam cistu na epididimisu. Prvo na oba, kasnije ostala jedna od 12mm na levom. Pratio sam redovno, a kad mi se pogorsao spermogran urolog mi je zakazao operaciju, koja je sledece nedelje. Kako sam bio zatecen, nisam stigao ni da postavim pitanje u vezi operacije. Mozete li mi reci bar koliko traje oporavak nakon operacije? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Nisam ubedjen da je cista uzrok pogorsanja spermograma.
      nisam ni ubedjen u potrebu operacije.
      inace operacija je laka i rutinska a oporavak je brz.