Doktore, imam promjenu na penisu koja traje vec 2 godine, problem je sto na tijelu penisa imam neke izrasline kao potkozne bubuljice, medjutim to nije to, nesto kao prosirenje vena, masno tkivo ili neznam sta. . . Bio sam kod doktora i oni blage veze nemaju, niko od njih mi nije istu stvar rekao, svi drugacije, pa sam odlucio da potrazim vasu pomoc, da li znate u cemu je problem ili zelite da vam proslijedim sliku. Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 05. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #84545

    • Dr, jedno pitajne volin dogradba na tela penisa koliko bi me kostao to ako vam treba slke jasu da vam posaljim, ali vidim komentara pojavljase neke kubulice posle dve godine? Hvala

    • natasa djuric 18. 01. 2012.

      Moj decko ima isti problem pa me zanima vas odgoor! Hvala unapred