Ne znam u cemu je problem, ali vec tri nedelje non stop imam osecaj da cu da se upiskim. Desava se da mokrim, ustanem sa wc solje i odmah se vracam da mokrim ponovo. Naravno po dve tri kapi samo izbacima, ali taj osecaj da cu da se upiskim je stalan. I dok spavam, budim se na svakih sat, sat i po da idem u wc. Molim vas ako je ikako moguce odgovorite mi bar okvirno o cemu se radi i koju terapiju bi trebalo primeniti. Hvala.

    Odgovoreno: 04. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Sa ovakvim problemima morate se javiti urologu na ispitivanje.
      potrebno je uraditi laboratorijske preglede krvi i mokrace, bakterioloske preglede,
      ultrazvucne preglede i na kraju endoskopski pregled besike.
      lecenje bi doslo u obzir tek posle toga.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #84523

    • Zdravo ja sum od makedonija, pred mesec dena pravev test na krvta i se bese vo red, a seaga pred nekoj den ponovo se testirav i pokaza zgolemeno kolicestvo na enzimi i toa premnogu golemo i se prasuvam bidejki pijam dijazepam u pogolemi kolicini dali moze da e od toa-fala odnapret