Postovani, imam 25 godina. Pre par dana primetio sam da mi je sperma zuckasto braonkaste boje, i takva je par dana. Nemam drugih tegoba, imam odnose sa stalnom partnerkom sa zastitom. Jedino sto mi pada napamet je to da unazad 20 dana pijem po 3 litra caja od koprive svakodnevno bukvalno umesto vode. Boja sperme je otprilike te boje. Da li je to moguci uzrok?

    Odgovoreno: 04. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Nisam ubedjen da je boja sperme zbog caja ali i ne morate uzimati tri
      caja makar on bio i od koprive.
      ako se to bude odrzavalo javite se urologu da iskljuci hemospermiju.