Postovani, molim vas da mi odgovorite na sledece pitanje. Kako mogu izleciti eserihiju koju lecim vec devet godina? Hvala

    Odgovoreno: 04. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Nisam siguran da mozete da je izlecite ako je vec niste izlecili za sedam godina.
      i ne treba da insistirate na tome. Neki se ljudi rode sa nedostatkom antimikrobnog proteina u
      sluzokozi urogenitalnog trakta i oni ne mogu da izlece eserihiju. Na nju se morate navici.
      jacajte imunitet.
      procitajte na ovom sajtu sta sam sve pisao za infekcije eserihijom u nekom pitanju sa slicnom temom.