Poštovani, molim vas da mi odgovorite o čemu bi se moglo raditi kada je na urinoanalysis vrednost ery= 10 ery/ul a leu=25 leu/ul sve ostalo je u negativno ili u granicama normale, nema bakterija, nema kristala. . . . Krvna slika potpuno uredna sem što su masnoće malo povećane zahvaljujem na odgovoru i svako dobro vam želim

    Odgovoreno: 04. 07. 2011.
    • Poštovana,
      U sedimentu urina je normalno do 5 i leukocita i eritrocita.
      25 le kao kod vas je znak infekcije. Treba uraditi urinokulturu.
      10 ery, a niste napisali svezih ili smezuranih, moze biti posledica infekcije ali i nekih drugih bolesti.
      ako se eritrociti budu odrzavali treba uraditi uroloski pregled.