Postovani, vec neko vreme imam jako cudan osecaj u besici, od prilike 3-4 nedelje. Osecaj podseca na krcenje creva, kao pulsiranje nekog zivcaili, kao neka kratkotrajna vibracija i traje 1-2s. Javlja mi se svaki dan od prilike na nekih pola sata, cesce ako sedim, a nikad mi se to pre nije desilo ni jednom. Ne znam da li postoji povezanost, ali da napomenem da sam se pre nekih 1-2 meseca lecio od streptokoka od kojih sam imao upalu prostate i da napomenem da mnogo sedim zbog posla i fakulteta. Brine me sta je u pitanju, pa ako vas molim za objasnjenje ili misljenje ako sumnjate na jednu ili vise stvari gde bi to mogao da bude simptom. Hvala vam u napred!

    Odgovoreno: 04. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je osecaj koji imate posledica zapaljenja prostate, ali je potrebno
      napraviti klinicki pregled kod urologa koji ce odredi sta jos od pretraga treba uraditi.
      ultrazvuk besike i prostate obavezno i videt ce se sta jos.