Poslije operacije kicme (ugradnja ti-sipki i sarafa za tri prsljenja) , cesto mi se javljaju leukociti i eritrociti u urinu. . . Stalno sam pod nekom antibiotskom terapijom. Stanje se, rekla bih primiri samo mjesec dva i opet isto. . . Zbunjena sam i ne znam zasto me moj ljekar ne tretira na neki drugi nacin? Hvala!

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Treba uzimati dosta tecnosti, povremeno kontrolisati urin i urinokulturu pa ako
      ima nalaz bakterija leciti ih po antibiogramu.
      mozete koristiti i suplemente paraprotex, probiobalance i resveratrol plus.
      o njima se informisite na www. Calivita-srb. Com