Postovani, da li mozete da mi protumacite termine iz otpusne liste, a u pitanju je dete od 4 godine koje je operisano pre 4 dana: dijagnoza: hydrocoella testis dex. K40 operacija: op. Radicalis. Plastica canalis i. Dex. Sec. Ferrari

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Vodena kila desnog testisa radikalno resena sa napravljenom plastikom desnog preponskog
      kanala po ferrariju/vaskularna peteljka testisa stavljena ispod misica/.