Postovani, pre nekoliko dana su mi se pojavile crvene tacke po glavicu i na kozici neposredno posle seksa sa devojkom. Glavic me boli na dodir, crven je i veoma je hrapav. Dva dana sam korsitio daktanol kremu, ali nema nikakvih promena. Da li mozete da mi preporucite sta da koristim, a da ne idem kod lekara ili mi je pregled neophodan? Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Najbolje je da se uzme bris.
      ako niste u mogucnosti nastavite daktanol i triderm kremu. Mazite naizmenicno.
      nabavite paraproteks i probiobalance tab i uzimajte ih redovno.
      odnosi sa zastitom.
      potrebno je lecenje i partnerke.
      o preparatima se informisite na www. Calivita-srb. Com