Na vrhu kozice penisa pojavile su mi se male posekotine odnosno ispucala kozica. . . Sacekao sam da zarastu ali pri pokusaju masturbacije opet pucaju sta preporucujete? Da sacekam sa masturbacijom duzi period ili da se operisem? Hvala

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o gljivicnoj infekciji sto mozete proveriti brisom sa promena.
      lecenje bi islo posle brisa. Ako to kratko traje ne mora da se operise.