Vec nedelju dana mi izlazi sluz iz penisa najcesce posle mokrenja i ujutru. Uzeo sam bris i bio je negativan, malo me pecka otvor na penisu posle mokrenja. Nije mi se povecao broj mokrenja i nema neke reakcije na penisu. Sta bi to moglo biti? Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ako bris nije resio problem onda ga ponovite ali na bakterije i gljivice i trichomonas vaginalis.
      ako oni ne razrese situaciju uradite briseve i na hlamidiju i mikoplazme.
      druga mogucnost je da odmah pocnete sa paraproteks i probiobalance tabletama.
      o njima se informisite na www. Calivita-srb. Com