Poshtovani, htela bih vas pitati, imam echerihija coli haemolitica, lecila sam je mesec dana sa tri terapije, i to sa lidaprim, zinat, i pancef, i rezultat od sega toga je samo sam smanjila koncentarcije niova bakterije u mokraci. . . Ali nikad mi nije pravila iakakv problijem, tako da nisam ni bila svesna toga da ja imam tu bakteriju sve dok nisam uradila runtinsku kontrolu mokrace. . . . Reci te mi shta da radim. Veliko hvala. Pozdrav

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Prvo na ovom sajtu procitajte pitanja vezana za problem infekcije eserihijom.
      predlazem vam da radite na jacanju imuniteta. Da uzimate stalno dosta vode, i da koristite
      paraproteks, ac zymes, xantho plus i omega 3. O preparatima se informisite na
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs