Postovani, molim vas da da mi odgovorite da li je nalaz spermokulure i spermograma supruga u redu. Samo jos da napomenem da sam ja imala ureaplsmu ureallyticum i da smo pili dovicin i hemomicin. Obirom da zelimo bebu jako nam je bino da nam odgovorite li je nalaz u redu mikrobioloski nalaz - kulura ostala serilna. Spermogram. / koaguacija - da izgled - belicast volumen - 3 ml ref. Vr. 2-7 ml broj spermatozoida u 1 ml - 73 ref. Vr. 20*10 na 6/v likvefakcija - 11 min viskoznost normalna ph - / ref. Vr. 7, 2 - 7, 8 pokretljivost - posle 1h - aktivni - 35% - u mestu - 10% - nepokretni - 55% posle 3h - aktivni -% - u mestu -% - nepokretni -% aglutinacija - +/- leukociti - 25 - 30 eritrociti - 10 - 12 spermocitogram normalne forme - 65% abnormalne forme - 35% glava - 23% vrat - /% rep - 12% unapred zahvalna s postovanjem

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Smanjena je pokretljivost sto je posledica prisutne infekcije a za sto govori veliki broj leukocita.
      spermogram moze da se popravi najbolje obostranim lecenjem infekcije.
      i ovakav spermogram daje mogucnost zaceca prirodnim putem.
      predlazem da oboje uzimate: paraproteks tab. 2x1 pre jela, probiobalance tab 1 dnevno sazvakati,
      resveratrol plus kapsule 1 posle jela u trajanju od najmanje 3-4 meseca.
      o preparatima se informisite na www. Calivita-srb. Com