Postovani, vec par puta sam vam se obracao za pomoc. Imao sam problema u smislu da nisam mogao da imam cvrstu erekciju, ili ako je i imam brzo se gubi. . . . Na osnovu vasih saveta samoinicijativno sam probao vijagru 50 mg, i mogu reci da sam odusevljen, sve se lepo odvija, imam dosta samopouzdanja i mnogo sam opusteniji dok sam sa devojkom. . . . Nikakve sporedne efekte ne osecam. Zanima me samo da li je vijagra lek koji se moze dugo koristiti bez problema u tim dozama dva ili tri puta nedeljno, ili je to lek koji kako narod prica, posle odredjenog perioda dovodi do mozdanog udara i infarkta i tako nekih komplikacija. Zanima me da li je to tacno ili su to samo obicne izmisljotine? Da bih znao da li smem ko i do sad da koristim vijagru kad god imam potrebu za tim ili moram da pravim pauze u smislu da je ne uzimam mesec dana, godinu i tako dalje. . . . Molim vas da me tacno i u to informisete kao lekar i uputite sta da radim. . . . Kao sto rekoh mlad sam i nemam nikakve tegobe niti posledice uzimanja vijagre od 50 mg, ali prica se da je to opasan lek na duzi period. Unapred hvala!!!!!!!!!!!

    Odgovoreno: 03. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Nesto bezbedniji od vijagre su sada nove generacije ovih preparata.
      ako ste mladi ne morate to stalno koristiti.
      bolja varijanta je da koristite biljne preparate a cialis ili levitru po potrebi.
      od biljnih preparata rhodiolin, panax ginseng, vital man, xantho plus.
      videti na www. Calivita-srb. Com