Vec dvije godine sam primijetio da mi se u spremi pojavljuju komadici gela. Mislio sam da to nije nista jer ako bih bio aktivan, sperma bi bila normalna. Ako sam neaktivan dva dana, odmah se pojave komadici gela. Radio sam spermo kulturu prvi puta bilo je sve oky. Medjutim opet su mi se pojavljivali komadici gela i uradio sam opet spermokulturu, pronadjena mi je koagulaza negativan stahpylococcus. Lijecnim mi je propisao ciprozad, opet su se pojavljivali komadi gela. Poslije sam pio bactrim, al opet imam te komadice gela. Buni me to sto ako nisam dugo aktivan, budu komadici gela, ako sam aktivan, sperma bude normalna. Moze li se ovo izlijeciti?

    Odgovoreno: 02. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o infekciji prostate.
      predlazem nekoliko meseci da uzimate paraprotex, ac zymes i resveratrol plus.
      o preparatima se obavestite na www. Biobalance. Rs
      www. Neshacv. Com