Imam u poslednje vreme, a to je sve češće i češće, specifičan probadajući kratak bol, ali vrelo vrlo neugodan, sa donje desne strane tačno iza kuka, znači bol je iza kuka, iza koske, proširi se ponekad na desnu butinu, nije iznad kao kod slepog creva. Ponekad zaboli kad mi je puna bešika, ponekad kad se najedem, a ponekad iz čista mira. . Pomogajte, šta bi to moglo biti, šta da radim?

    Odgovoreno: 02. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Uraditi ultrazvuk bubrega, besike i prostate i nativni urotrakta pa ako nalazi ne govore za zastoj
      u mokracnim putevima, onda se obratiti neurologu, eventualno i ortopedu.