Postovani, imam bol u levoj preponi i javlja se kao zariste uz blago otecene zlezde sa iste strane povremeno bas kada sam dugo vremena na nogama tokom rada. Ne dizem nista tesko ali provodim dugo vreme na nogama jer radim u restoranu. Prosle godine sam imao iste simptome uz upalu testisa i uz vas savet i uzimanje omega 3 i acidophilus mi je bilo mnogo bolje do sad. Kupio sam i paraprotex koji nisam koristio jer sam osetio boljitak od 2 navedena vitamina. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 02. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Hirurg da iskljuci preponsku kilu.
      zbog navodnog otoka limfnih zlezda treba da uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace
      kao i sve bakterioloske preglede /urinokultura, spermokultura, identifikacija trihomonasa,
      brisevi uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme/.
      lecenje bi usledilo posle nalaza.
      mozete se javiti na moj meil sa nalazima a obavezno se pozovite na datum i broj ovog pitanja.