Postovani, primetio sam pre dva dana da mi se na vrhu glanusa pojavilo crvenilo, ne osecam nikakve bolove niti druge promene. Recite mi da li je to nesto strasno i moram li da se obratim lekaru ili mogu nekim vasim savetom to da resim? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 29. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Mislim da je za vas najbolje da vas vidi ili urolog ili kozni doktor.
      iz opisa ne mogu da vam kazem da li se radi o banalnoj infekciji ili o genitalnom herpesu.