Poštovanje. Oko godinu i po dana imam problem sa peckanjem glavica, ponekad peckanje osećam i u mokraćnom kanalu nekada je to vrlo jako i prelazi u bol. Uradio sam testove na candidu i na hlamidiju oba rezultata su negativna, a ja i dalje imam iste simptome. Uz savet urologa od lekova sam pio citeral 20 dana zatim, ospamox dt 1000 isto 20 dana, popio sam i lek fluconal, ništa mi nije pomoglo od ovih lekova. Molim vas za pomoć, savet. . .

    Odgovoreno: 02. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Niste uradili pregled na trichomonas vaginalis pa doradite i to.
      odnosi da budu sa zastitom.
      uzimajte nekoliko meseci: paraproteks tab 2x1 pre jela, ac zymes kapsule 3x1 pre jela i
      resveratrol kapsule 1 posle jela.
      o preparatima se informisite na www. Calivita-srb. Com