Postovani imam jedno pitanje koje me muci skoro ceo zivot od malena me ujela zolja koje je posle nekoliko godina sam vrh stenoza urtera pa sa se operisao u zemuskoj bolnici negde oko1948 g. Koje nije imalo uspeha pa osamdeseti god. Operisan na bezaniskoj kosi i konacno sam dosao na klinicki centar gde mi doktor predlaze da mi ispod penisa otvori novi otvor pa bi vas pitao kako je to dali je to dobro posto doktor nije bas za pricanje kako ce to biti pa molim vav da mi opsete proces da li je to dobar predlog jer necu sve u detalje da opisujem da vas mnogo zadrzavam mnogo pozdrava od penzionera vojina

    Odgovoreno: 29. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Operacija se sastoji u otvaranju novog otvora ispod glansa penisa. Na taj nacin bi se
      izbegao suzeni deo uretre kroz glans pa bi mokrili na taj novi otvor.
      nadajmo se da se i tu ne bi stvaralo suzenje, sto je moguca komplikacija kod ove intervencije.