Postovani, imam 20 godina (muskarac) i jos uvjek sam bez seksualnog iskustva. Imam jedan problem i pitanje za isti taj. Na spolaritetu (donjem dijelu glavica) se stvara kao neka bijela koza ili masa koja se lako ukloni prilikom tusiranja, tj pranjem spolariteta i stalno se obavlja. Ako ne operem spolaritet neko duze vrijeme na tome istom mjestu se stvara svrab, i ta desavanja traju zaista duze vrijeme (nekoliko godina) . O ovome nikada nikome nisam pricao niti sam posjetio ljekara. Buduci da nije nastalo posljedicom seksa, htio bi ako mozete da mi odgovorite o cemu se radi i da li je opasno. Inace imam pijesak u bubregu vec 10 godina pa me zanima da li je neka posljedica od toga, ili je neka od bakterijskih bolesti. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je gljivicna infekcija ali da bi se sa sigurnoscu to utvrdilo
      potrebno je uzeti bris sa promene. Zbog toga bi trebalo da idete kod urologa, eventualno koznog doktora.
      terapija bi usledila posle nalaza.
      druga mogucnost je da promenu mazete kansen masti a da pijete paraprotex i probiobalance.
      videti o predlozenim preparatima na www. Neshacv. Com