Poslao sam jedno pitanje vezano za spermogram pre nedelju dana i jos nisam dobio odgovor. Da li je razlog sto sam vam se ranije obratio sa jednim pitanjem vezano za drugu oblast? Da li je ogranicen broj pitanja? Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 26. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Broj pitanja nije ogranicen i na sva pitanja redovno odgovaram.
      desi se nekada da se na odgovor ceka nekoliko dana, ali u proseku ne duze od dva tri dana.
      bas me zanima koje je to vase pitanje na koje nije odgovoreno i kada ste ga postavili?
      mozete na moj meil da posaljete odgovor.