Postovanje. . . Da ne duzim, problem je sledeci. . . Nakon uzimanja obroka (pasulj od prethodnog dana) osetio sam jak bol u vise navrata u predelu donjeg stomaka pracen tupom mucninom. . . Sutradan je prestao, ali po licu su mi se iznenada pojavile bolne babuljice nalik cirevima precnika 3mm-5mm oko 10-12 u predelu cela i oko ociju bez gnoja. . . Pri erekciji koja je normalna osetio sam blage bolove u testisima a kada sam ejakulirao, ejakulat je bio desetkovan i promenjen. . . Tacnije, kolicina ejakulata se 10 puta smanjila, a i ono malo sto izadje je grudvasto zelatinastog izgleda, snezno bele boje i rastapa se u prozirnu tecnost nakon 1-2 minuta. . . Pri 2-3 puta sexualnoj stimulaciji onanisanjem bol u testise se vracao. . . O cemu se radi. . . Trovanje ili poremecaj hormona. . . Za sada nisam bio kod lekara jedino sto sam normalnoj ishrani pridodao sumece tablete cink-selen sa b kompleksom vitamina i c i e vitaminima. . . Pozdrav. . .

    Odgovoreno: 26. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Mislim da pasulj nema veze sa spermom.
      pregledajte laboratorijski krv i mokracu a mozete uraditi i spermogram sa spermokulturom
      kao i urinokulturu.
      lecenje posle nalaza.