Postovani primetio sam pre neki dan da su mi se pojavile crvene tackice na glansu, koliko sam uspeo da nadjem na internetu radi se o balanopostitisu. Mene interesuje koliko je to opasno i da li zahteva odlazak kod lekara ili to mogu da resim sam uz pomoc nekih preparata?

    Odgovoreno: 26. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Da dijagnozu ste dobro postavili.
      najbolje je da se uzmu brisevi na bakterije i gljivice sa promena.
      druga mogucnost je da uzmete paraproteks i ac zymes da duze pijete a spolja da mazete kansen mast.
      odnosi sa zastitom.
      i partnerka se leci.
      za preparate videti na www. Calivita-srb. Com