Imam izostanak jutarnje erekcije skoro godinu dana. Od kad sam dobio hlamidiju pre 18 meseci potencija je totalno opala. I pre toga sam imao problema u vezi sa devojkom. Imam ogromne kolicine testosterona, preko gornje granice i kortizol mi je visok. Nemam devojku od tada, vise od godinu dana. Radio dopler penilnih k. Sudova i u redu je. Imam varikocelu na levom testisu a desni sam operisao 2003 godine jer mi se podizao gore. Najvise me brine izostanak jutarnje erkcije, kako da je povratim. Sta da pokusam piti da bi povratio jutarnju erekciju. Da li je problem u testisima, bio sam vise puta na ultrazvuku i sve je ok. Molim za pomoc. Imam 30 godina. Hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Problem nije u testisima.
      zivite normalnim zivotom, pravilno se hranite. Uzimajte vise voca, povrca, dosta tecnosti.
      izbegavajte stresne situacije.
      od sauplemenata vam predlazem: rhodiolin, vital man, sirup polinesian noni, xantho plus.
      o preparatima se interesujte na www. Calivita-srb. Com