Postovani, vec nekoliko dana osecam jak i ostar bol pri uriniranju, bio sam kod urologa, uradio ultra zvuk i sve je ok sem sto mi je nasao kamencic u desnom bubregu od 3 mm. Prepisao mi je palitrex i mast gentamicin medjutim ne osecam bilo kakvo poboljsanje cak mi se javlja bol i kao neko zadebljanje iznad desne prepone. . . . . Molim vas pomozite sa savetom. . . . P. S. Anlize mokrace su bile uredne, bez ikakvih bakterija

    Odgovoreno: 26. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Treba uraditi briseve uretre da bi se iskljucila moguca infekcija. Takodjer i
      partnerka treba da uradi makar samo vaginalni sekret.
      ako se nesto nadje lecenje je obostrano a odnosi su sa zastitom do obostranog izlecenja.
      bol u preponi isto treba videti da nije mozda od preponske kile.