Radila sam pregled urina posto sam u 26. Nedelji trudnoce i pojavili su mi se metilketoni normalno je nula, a ja imam 1, urobilinogen isto 1 i imam soli u urinu. Osecam peckanje pri mokrenju, a doktorica mi je rekla samo da pijem vise tecnosti i da su rezultati dobri. Molim vas za savet i unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 23. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Za trudnocu je to normalno pa ne mora da vas nista brine.
      uzimajte samo vise tecnosti kao sto vam je preporuceno, a obroci da budu
      manji i cesci.