Postovani, interesuje me o kakvoj je izraslini rec na mom testisu, pojavila se davno ima sigurno dve godine, nisam pridavao znacaj tome mislio sam da je u pitanju mladez. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #84018

    • Postovani posetio sam dermatovenerologa povodom izrasline sa slike dobio sam ogovor da su to bile neke supljine u kozi koje su se tako popunile i da nije nista strasno, da se to moze hiruski odstraniti ako mi smeta a inace ovako nece biti nikakvih problema. Veoma sam skeptican povodom odgovora koji sam dobio jer sam na internetu pronasao mnogo slika kondiloma koji lice na ovu moju izraslinu. Na telu penisa su mi se pojavile bele tacke nesto kao potkozne bubuljice i na to sam dobio odgovor dermatologa da su to lojne zlezde ali njih ima dosta pa me i one brinu. Unapred hvala na savetu.