Postovani molim vas za savet. Imao sam sex sa devojkom bez zastite. Nakon par dana primetio sam crvenilo na vrxu glavica. I povremeni svrab oko poplnog organa, i pri mokrenju mokraca mi je tamnija i ima jaci miris. Unapred zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 21. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Imate dve mogucnosti.
      prva je da uradite preglede mokrace i krvi, ukljucujuci i urinokulturu pa i bris prepucijuma-ili glansa,
      a da lecenje potom bude po nalazima.
      druga mogucnost je da odmah krenete sa paraprotex i probiobalance tabletama.
      naravno i partnerka treba da se podvrgne ispitivanjima pa i lecenju a da odnosi za to vreme budu sa zastitom.
      o preparatima videti na www. Biobalance. Rs
      www/neshacv. Com