Postovani, imam 30 godina, od pre 2 dana imam krv u urinu koji se pojavljuje na kraju mokrenja i pracen je bolom. Krv i bol se ne javljaju pri svakom mokrenju, vec samo kad mi je puna besina. Bila sam kod ginekologa, i iskljuceno je ginekolosko oboljenje. U krvi imam 16, 2 le, u urinu dosta er, dosta le, dosta bakterija, nesto proteina i 2-3 epitelnih celija. Molim vas, recite mi sta bi to moglo da bude jer sam jako uplasena i uznemirena dok ne stignem na red kod urologa. Hvala unapred

    Odgovoreno: 21. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da se radi o akutnoj uroinfekciji za sta govori povecani broj leukociti u krvi i mokraci.
      treba uraditi urinokulturu.
      mislim da ste vec pokriveni antibioticima. Korekcija bi sledila posle urinokulture.