Imam problem sa polnim organom negde odnovembra 2010god. Namanjena mi je erekcija, imam problem sa mokrenjem (nekkako kako da nema dovoljni mlaz) u zadnje vreme pojavljuje se neku sluz koja povidna je. Ne osecam organ kao ranije nego nekako mlitavo. Kod urologa sam bio i rekao mi je da da sa prostatom je sve u redu, a da imam samootvorenih kanala kod testisa. Inace pijem amlpoin 5mg za kvni pritisak po preporuci kardiologa. Isto tako osecem neko peckanje na vrhu polovog organa. Inace sam pusac alkohol ne konzumiram visok 185cm tezak 105kg. Obicno sam pod stresom umoran ali ipak nije mi jasno zbog cega osecam penis mlitavo imam sekret koji nije tako velikrazmer i imamproblema sa mokrenjem. Isto nije mi jasno zast posle trece case vode kako popijem novu casu tako me tera da mokrim. I sperma mi je nekako retka vodenjasta nemam bakterije u spermi, molim dali mozete da mi kazete koji je moj problem. Isto da napomenem imam seksualni odnos dosta cesto dali je mozda to uzrok ali cudno je kako ranije nisam imao takvih problema iako nisam nesto promenio u seksualnom zivotu. Molim za odgovor i na mail

    Odgovoreno: 22. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Mislim da se ipak radi o infekciji uretre i prostate, pa ako niste
      uradite briseve uretre na bakterije i gljivice kao i na hlamidiju i mikoplazme.
      obavezno uraditi identifikacione testove na trichomonas vaginalis.
      sa nalazima se mozete javiti na moj meil.