Imao sam infrakt da li to utice u sex imam 38 godina ali imam problem da mi se dize stavio sam tri stende viagre ne smem da koristim sta treba da se radi daj molim vas preporucite mi nesto sta da pijem koji lek

    Odgovoreno: 18. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Prvo morate da se pridrzavate svih preporuka vaseg kardioloda.
      dosadasnjem zivotu stop. Pusenje, alkohol, droga i slicno -vise ne postoji.
      pravilna ishrana/predlazem po teoriji ishrane po krvnoj grupi/, dosta tecnosti, izbegavati stresne situacije,
      dozvoljena fizicka aktivnost, suplementi pored osnovne kardioloske terapije.
      predlazem: rhodiolin, sirup polinesian noni, subl. Coq10, omega 3, cholestone.
      javite se posle tri meseca.
      o suplementima se interesujte na www. Biobalance. Rs
      www. Neshacv. Com