Imam. 38 godina m problem je svrsavam mnogo brzo sta je problem samnom daj molim te pisitemi neki lek

    Odgovoreno: 22. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Prevremena ejakulacija ponekad zna da bude veliki problem.
      predlazem da procitate sve sto nadjete na internetu o problemu pe.
      primenjivat ce te predlozene vezbe, lokalne anestetike-masti /lidokain gel/, tretmane kod psihologa.
      nisam pristalica uzimanja antidepresiva zbog njihovih propratnih dejstava.
      mozda je najbolje koristiti tretmane alternativne medicine /metode kvantne medicine, akupunktura, fitopreparati/
      predlazem sada da uzimate: vital man, rhodiolin, caps polinesian noni, stress managament b complex,
      liquid chlorophylli. Ovo su sve biljni preparati.
      o njma se raspitajte na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com