Postovani, imam par pitanja. . . Imam otezano mokrenje posle ejakulacije, pa cak i nekoliko sati posle toga. . Da li je to normalno?? Takodje, desava s nekad da mi pri erekciji javlja cudna nelagodnost i bol u levoj nozi. . . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #83770

    • Ja imam jedan problem. Imam 14 godina i posle ejakulacije se normalno osećam, ali kada negde idem npr. kod rodbine ili prijatelja, moram stalno da pišam i od brige ne jedem nigde jer me strah da se ne popišam. Šta da radim?