Poštovani, molim vas za savet! Imam slabu pokretljivost spermatozoida i nedostatak cinka u organizmu, vec cetiri meseca pijem proksid, cink (50mg) i selen, pokretljivost se popravila ali vrednosti cinka su manje nego pre pocetka uzimanja terapije. Kako da nadoknadim manjak cinka u organizmu?

    Odgovoreno: 18. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Cetiri meseca je kratko vreme za popravljanje spermograma.
      cink i selen ne uzimajte duze od sest meseci.
      predlazem da pored prooxeda plus uzimate i sir. Polinesian noni, tab. Vital man, paraprotex i probiobalance.
      videti na www. Biobalance. Rs