Postovani, imam vec niz godina da kazem problem a to je izrazito cesce mokrenje kada pijem pivo, ne dogadja se to uvjek ali u 80% da kada pijem pivo. Dakle ako popijem makar dvije case piva, ne prodje ni 20 minuta a ja vec moram u wc i posle toga jos par puta na svakih 15-20min. Ne boli me nista pri mokrenju. Inace cesce mokrim ako pijem malo vise tecnosti. Desi se i do 10 puta na dan. Ako popijem 2 case vode u roku 1 sat, sigurno cu i 2 puta za tih sat vremena ici u wc. Da li je ovo normalno?

    Odgovoreno: 17. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Treba uraditi laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i bakterioloske preglede/urinokultura,
      spermokultura, brisevi uretre na bakterije, gljivice, trihomonas vaginalis, hlamidiju i mikoplazme/.
      lecenje bi doslo u obzir posle pretraga.
      u slucaju da se ne nadje uzrocnik /da nema infekcije/uraditi urodinamiku.