Poštovanje, tokom jednog odnosa sa bivsom devojkom pukao mi je kondom i nakon toga sam primetio sledece: 1. Tokom masturbacije na glansu penisa i prepucijumu mi se posle nekog vremena počne pojavljivati bela pena koje je sve više i više ako duže masturbiram, npr 15 ili više minuta. 2. Takodje, desava se da mi providna tečnost i/ili bela pena tokom masturbacije kao i sam ejakulat na kraju masturbacije mirišu na ribu. Pre gore spomenutog odnosa to mi se nije desavalo već je bila samo providna tečnost koja je omogućava da prepucijum glatko klizi preko glansa penisa. Niti je bilo bele pene niti mirisa ribe. Živim u malog gradu. Ako treba mogu postaviti i/ili poslati slike. Šta da uradim da bi neutralisao te efekte?

    Odgovoreno: 16. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Uraditi: urin, urinokulturu, spermokulturu, bris uretre i prepucijuma.
      lecenje po nalazu.
      druga mogucnost: paraprotex, probiobalance.
      videti na www. Biobalance. Rs