Molim vas ako mozete da mi odgovorite na pitanje: -pre 3 dana sam imao oralni sex sa devojkom, sa kojom sa i ranije to radio, i danas sam primetio slabu sekreciju na polnom organu bele boje, pa bih vas zamolio, mada mi se i ranije to jednom desilo, pa sam nakon silnih pregleda ustanovio da se radi o jakoj upali testisa. . . -mozete li mi reci sta da radim, ili koji antibiotik da uzmem, da pokusam sam sa lecenjem, ukoliko je upala. . . ? -hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Bris uretre na bakterije i gljivice.
      lecenje posle nalaza.
      druga mogucnost: paraprotex i probiobalance bez briseva.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Neshacv. Com