Moja sestricina, stra 5 godina, ima ponovljenje upale mokracnih puteva. Treci put ove godine, prve dve u januaru a treca upravo sada. Ispitivanja su jos u toku. Ispituju i funkciju bubrega, cistatin c je u granicama normale. Prestala je da pije profilaksu pre mesec dana i sada se desila treca infekcija da li trebe da nastavi profilaksu probiotikom i galadroksom, koje je pila posle prve dve infekcije, i po zalecenju infekcije antibiotikom?

    Odgovoreno: 15. 06. 2011.
    • Poštovana,
      To mora da vidite sa njenim doktorom koji zna kompletnu situaciju.
      imajte i strpljenja i poverenja u doktore koji vidim ozbiljno vode pretrage
      kod vase sestrice.