Moje ime je dusan, imam 32 godine. U vezi sam sa devojkom 6 meseci. Pre neko vece smo pokusali da imamo odnos, ali ja jrdnostasvno nisam imao erekciju. . . . Problem ne bi bio tako strasan da mi nije do nje stalo, i da ne planiramo zajednicki zivot. . . . Pri ranijim pokusajima postizao sam erekciju samo jednom. . . . I imali odnos samo jednom za vece. . . . Sto saq drugim devojkama ili nekim usputnim devojkama nije bio slucaj. . . . Sta mi je ciniti?

    Odgovoreno: 15. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Do ove devojke vam je stalo pa ste malo u "grcu".
      opustite se. Razgovarajte sa njom. Problem i nije problem.
      sve ce da se uredi.
      alkohol, pusenje i ostalo stop.
      ishrana sa puno voca i povrca. Dosta tecnosti.
      mozete uzeti vital man, panax ginseng i rhodiolin.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com