Postovani, moj problem je bol u stomaku sa leve strane, pre 2 god sam operisala sl. Crevo, ali ta bol je i dalje ostala. Poslednjih desetak dana bol u stomaku je svakodnevan i osecaj je kao da cu dobiti ciklus i boli me sa svih strana da ponekad i sedeti ne mogu. Moja ishrana je losa tj. Neredovna, mnogo sam napeta i nervozna. Izgubila sam oba roditelja pre 4 i 7 god. I mislim da je to uzrok mom nezdravom zivotu i nervozi. Mnogo pusim i pijem nekoliko kafa dnevno. . . Ali kad osecam takvu bol mnogo se plasim onog naj goreg.

    Odgovoreno: 15. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Nadam se da idete i kod doktora po nekad.
      trebalo bi da uradite osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, ultrazvuk
      svih organa trbuha i karlice kao i ginekoloski pregled.
      predlozio bih vam u medjuvremenu da uzimate suplemente: paraprotex, probiobalance, vital woman
      i sirup polinesian noni.
      o njma se informisite na www. Calivita-srb. Com