Postovani, bio sam kod urologa zbog loseg spermograma, dao mi je tablete algirin pa me interesuje koje su to tablete i kako da objasnim farmaceutima koji je to lijek posto im je nepoznat. U naprtijed iskrena zahvalnost!

    Odgovoreno: 15. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #83608

    • Postovani, uradio sam kontrolni spermogram i pojavile su se zelantinaste granule u spermi, pa bih vas zamolio za savjet kako to da rijesim jer nemam vremena da posjetim ljekara. Hvala!!!