Zadnjih nekoliko meseci lmam problem sa mokrenjem isao sam kod urologa i dobio lekove za prostatu. Zadnji nedelju dana imam problem u dozivljavanju orgazma. Naime ja veoma lepo dozivim orgazam i osecam kako svrasavam a ne izbacam spermu to mi se dogodilo dva puta za zadnjih nedelju dana prvi put su me bolele testisi tri dana sada kada vam ovo pisem osecam da pocinju da me bole testisi. Unapred zahvalan na odgovoru. U cetvrtak idem kod urologa ali bih zeleo i vas odgovor. Pozdrav aleksa

    Odgovoreno: 14. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #83594

    • slobodan jakovljevic 15. 06. 2011.

      Imam prelom humerusa nosim gips tri ipo meseca, sa ramenom radim normalno kao i sa sakom i svim prstima kao i sa podlakticom. . . Koliko cu dugo jos nositi gips i sta posle toga/