Postovani, volela bi da mi pomognete da saznam od cega bolujem, posto se vec dugo lecim, a poboljsanja nema. Naime, problem imam vec dve godine, i sve je gore, imam bolove pri mokrenju a posle odnosa i krvi u mokraci bol i peckanje, kao i ostar i jak bol prilikom velike nuzde, postavljali su mi razne dijagnoze od upale jajnika do upale besike i mokracnih kanala, mnogo injekcija, longacefa garamicina, i raznih antibiotika. Poboljsanja nema. Uz sve to, nalazi su uredni, bakterija u mokraci nema, a i sa ginekoloske strane je sve u redu (jajnici normalni, sekret i sve ostalo) . Bolovi su sve ucestaliji, zanima me koje jos analize da uradim, i od cega bolujem u opste, posto nemam konkretnu dijagnozu. Unapred zahvalna, jovana

    Odgovoreno: 14. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Ako nemate uradjene preglede na hlamidju i mikoplazme onda to jos doradite.
      u obzir bi dosla i cistoskopija.
      mozete uraditi i endoskopski pregled debelog creva kod gastroenterologa.
      druga mogucnost je da pocnete da uzimate paraprotex, probiobalance, resveratrol plus
      i vital po krvnoj grupi. Ovo treba uzimati nekoliko meseci.
      o predlozenim preparatima se informisite na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com