Doktore, posle odnosa prilikom kog imam strasno jaku erekciju posle ejakulacije osecam bol duz penisa sa donje strane, da li je to nesto ozbiljno i moze li da ugrozi moje potomstvo posto jos uvek nemam dece.

    Odgovoreno: 11. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Ako bude duze trajalo onda uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu i bakterioloske
      briseve uretre da bi iskljucili mogucu infekciju, kao izazivaca tegoba koje opisujete.