Moja cerka ima 8 god. 24 kg, zapatila e. Koli u feb. 2011. >100. 000, pila antibiotik, radjena uk u maju 2011. Imala >20. 000 da bi sada (jun 2011.) ponovo imala >100. 000 od danas pocinjemo ponovo terapiju sa antibiotikom. Inace lekar je spomenuo da bi mozda bilo dobro ovaj put posle antibiotika da popije i baktrim. Molim vas za vase misljenje za lekove: monural i urofleks za koje sam cuo da su jako dobri da li moje dete to moze da pije? Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2011.
    • Poštovani,
      Na ovom mestu procitajte pitanja vezana za infekciju eserihijom.
      kada to uradite videt ce te da ne treba mnogo insistirati na potpunoj eradikaciji ove klice jer je kod nekih to nemoguce.
      predlazem da cerku naucite da redovno uzima sto vise tecnosti, da joj podizete imunitet pravilnom
      ishranom sa puno voca i povrca. Da je usmerite ka sportu. I da joj date suplemente: paraprotex,
      probiobalance, omega 3 i sirup polinesian noni.
      o ovoj preporuci se obavestite na www. Biobalance. Rs a mozete i meni pisati na moj meil.