Vec 3 godine mam kamenac u bubregu nalaz urina je -proteini-poz. Leukociti-10-12 epitelne celije-dosta, a i urinokultura mi stalno pokazuje eserihiju coli. Pa bih vas zamolila za savjet da li postoji nesto da se otklone bolovi i da li je moguc neki op zahvat takoder sam bila na eswl tretmanu ali to nije dalo neke rezultate. . . Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Uzimati sto vise tecnosti, boriti se protiv infekcije i truditi se da sto pre eliminisete kamen.
      ako eswl ne da rezultate vidite sa vasim doktorima koji drugi vid lecenja predlazu.
      do tada paraprotex i probiobalance.
      videti na www. Calivita-srb. Com